Apartament do wynajmowania w Gdyni, dedykowany osobom ceniącym komfortowe warunki

Yacht Park Gdynia to apartament do wynajęcia w Gdyni, dedykowany osobom ceniącym komfortowe warunki. Można tutaj przebywać w ciągu całego roku i chwalić się wszystkimi korzyściami. Unowocześnione i komfortowo wyposażone mieszkanie pozwala na zachowanie intymnej atmosfery podczas wakacji lub w podróży służbowej. Można poczuć się w tym miejscu swobodnie oraz cieszyć z usytuowania w pobliżu centrum Gdyni. Nie należy przejmować się pozostałymi turystami albo planem dnia w hotelu.

Można poczuć się natomiast jak u siebie w mieszkaniu. Pomagają w tym w pełni wyposażone jadalnia i łazienka. W apartamencie można samodzielnie przygotować posiłki, prać, pracować, wypoczywać oraz spędzić wolne chwile tak jak ma się ochotę. Jeżeli turysta nie lubi meldować się w zatłoczonych pensjonatach, to będzie to dla niego wyjątkowo istotne.

Apartament znajduje się w porcie rybackim, dlatego można mieć dostęp do wszystkich {atrakcji| i cieszyć doskonałym połączeniem z Gdańskiem. Wystarczy zarezerwować go dla siebie w wybranym terminie przez serwis www. Można też kontaktować się z właścicielem: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ, ulica Arkadiusza Rybickiego 4a/12, 81-340 Gdynia. Zabukować urlop można internetowo lub dzwoniąc pod numery telefonów: 601 991 980, 601991980 lub +48601991980. Nocleg nad polskim morzem w atrakcyjnej cenie pozwala czuć się na wakacjach jak u siebie w domu. Zwłaszcza w czasach pandemii dużo osób polubiło wypoczynek w kameralnej atmosferze. Yacht Park Gdynia Apartament w centrum Gdyni przy porcie rybackim to bardzo dobra destynacja dla osób, które chciałyby odpoczywać w Trójmieście.

Z apartamentu goście mają widok na Skwer Kościuszki. Mogą spacerować do portu gdyńskiego, a perfekcyjne połączenie z centrum Gdyni, Gdańskiem oraz Sopotem to następny atut przekonujący do zarezerwowania dokładnie tego apartamentu. Nowoczesne mieszkanie, ekskluzywnie urządzone spełnia wymagania nawet wyjątkowo wymagających gości. Warto tutaj się znaleźć.