Czy można uprawiać wystarczający i miły seks w ciąży?

Mnóstwo osób sądzi, że podczas ciąży nie należy ze sobą współżyć. Tymczasem, jak się często okazuje, ciąża może być dla obu partnerów okresem nadzwyczajnej troskliwości, czułości oraz nawiązywania bliższej więzi. Wzajemne okazywanie sobie uczuć o wiele umacnia miłość, w następstwie tego w tym czasie nie należy rezygnować ze zbliżeń.

Większość przyszłych mam w największym stopniu kobieco czuje się w drugim trymestrze i wtenczas towarzyszyć im może większy apetyt na dwustronne zbliżenia. Powiększone piersi, błyszczące oczy – facetów zachwycają kobiety, które nie wstydzą się swojego zaokrąglonego brzuszka.

W ciąży pojawiają się w żeńskim ciele specjalne hormony, przez ekspertów nazywane hormonami ciążowymi, jakkolwiek kiedy u faceta pojawiają się problemy, na przykład ze stresu, można wspomóc go przez leki na potencję. To oczywiście one wyostrzają kobiece zmysły, to naturalnie dzięki czemu można czerpać podwójną radość z uprawiania seksu w ciąży. W zależności od stopnia zaawansowania, zmianie podlega również kobiecy temperament.