Makijaż permanentny ust w London Esthetics jako idealny sposób na metamorfozę ust

Makijaż permanentny ust w London Esthetics to idealny sposób na metamorfozę ust. Każda pacjentka, która zdecydowana jest na ten zabieg ma zagwarantowane pięknie prezentujące się, wypełnione oraz mocno zabarwione usta. Może w efekcie poczuć się zmysłowo. Jeśli komuś zależy na trwałym kolorze ust przez cały czas, to taki zabieg może to zagwarantować. Brak symetrii ust lub poprawę naturalnego koloru można uzyskać już po lekkiej korekcji. Po zabiegu kolor będzie bardzo mocny, aczkolwiek po pierwszym zabiegu szacuje się, że wyblaknie on od 40 do 60%.

W związku z tym, klientki zdecydowane na makijaż permanentny ust zaproszone są na nieodpłatne udostępnianie koloru po pełnym zagojeniu, czyli po mniej więcej miesiącu. Zabieg mikropigmentacji ust jest zabiegiem mało bolesnym. Jedynie niektóre wśród pań poczują po nim niewielki dyskomfort. Specjalista medycyny estetycznej informuje o tym, że proces gojenia po mikropigmentacji wynosi od trzech do dziesięciu dni. Wtedy też usta mogą być wrażliwe i suche.

Mogą się one również delikatnie łuszczyć przez okres 1 tygodnia po zabiegu. Pełen proces zagojenia i utrwalenia pigmentu to okres mniej więcej 1 miesiąca. Fachowo zrealizowany zabieg pozwoli uzyskać najlepszy wygląd ust i podkreślać ich piękno. Nie ma znaczenia, czy pacjentce będzie zależeć na otrzymaniu pełniejszego wyglądu ust, na wyrównaniu konturu w celu zyskania symetrii – otrzyma stricte to, czego oczekiwała, ponieważ wszystkim zajmuje się doświadczony personel.

Techniki oferowane w London Esthetics to: pełne usta, ombre, a także usta 3D. Oferta kolorystyczna zawiera sporo odcieni, a w wyborze optymalnego pomoże zespół. Dobrze będzie sprawdzić portfolio kliniki na witrynie www, by nabrać przekonania, że dobrze będzie się w to miejsce zgłosić. W czasie pierwszej rozmowy zainteresowane osoby będą poinformowane o takich aktywnościach, jakich muszą unikać w czasie procesu gojenia.