Makijaż trwały – dla kogo wolno polecić?

Będzie to perfekcyjne wyjście dla zapracowanych pań, które nie mają po prostu czasu na wykonywanie makijażu, a chcą pozostać niezmiennie śliczne oraz zachować ożywczy wygląd. Najpierw należy wraz z klientką ustalić przede wszystkim kolor kresek, jakie zostaną narysowane, wszystko winno zostać przystosowane do aparycji. Kolejnym działaniem jest ustalenie kształtu naszkicowanych kresek, oraz tutaj wypada wziąć pod szczególną uwagę owal twarzy, jak oraz naturalne linie, w przypadku makijażu permanentnego, będą to linie brwi, bądź też kontur ust.

W przypadku rysowania brwi, stosowanymi kolorami będą na ogół czarny albo brązowy, zaś w wypadku ust każda by nowy kolor był zbliżony do tego naturalnego – makijaż permanentny katowice. Czas egzekwowania takiego zabiegu trwa zazwyczaj od jednej godziny do trzech, co jest zależne naturalnie od tego, ile elementów twarzy pragnie się poddać zabiegowi zrealizowania makijażu permanentnego.

Przed wykonaniem trzeba naturalnie zdezynfekować skórę. Kiedy już konsumentka wybierze kształt kresek, jakie mają pozostać wykonane, linergistka nakreśla je najpierw stereotypową kredka, w następnej kolejności zaś przystępuje do zabiegu wykonania makijażu permanentnego. Tu barwnik zostaje wprowadzony do warstwy naskórka za pomocą szczególnego urządzenia. Po wykonanym zabiegu kosmetyczka poddaje skórę, na jakiej był wykonywany zabieg, ponownej dezynfekcji i nakłada krem, jaki ma właściwości łagodzące dla podrażnionej cery. Mogą się wytworzyć nieduże strupki, które same odpadną i pod żadnym pozorem nie można ich zdrapywać. Po paru dniach zaczerwienia i podrażnienie, jak i strupki, znikną. Będzie wolno już wtedy podziwiać efekty wykonania makijażu permanentnego.