Nowoczesna klinika dentystyczna w Katowicach – Citistom

Kompleksowa oferta z zakresu chirurgii stomatologicznej zrealizowana jest w gabinecie Citistom. Zabiegi chirurgiczne w obrębie jamy ustnej przeprowadzają wykwalifikowani stomatolodzy. Często są to ekstrakcje zębów. W ramach dziedziny jaką jest chirurgia stomatologiczna zrealizowane jest także podcięcie wędzidełka, u najmłodszych oraz u dorosłych. Oferowane zabiegi są wykonywane w znieczuleniu. To klient decyduje, czy ma to być znieczulenie elektroniczne lub standardowe.

Szczegółowy spis świadczeń dentystycznych z jakich można skorzystać opublikowany jest na witrynie. Pacjenci zawsze świetnie orientują się w tym, co mają do wyboru. Są przekonani, że w tym gabinecie przyjmują specjaliści, którzy będą w stanie pomóc w ich przypadku. Nawet skomplikowane zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej są bezbolesne.

Chorzy mają świadomość, że w gabinecie będą leczeni w jak najlepszych warunkach. W czasie pierwszej wizyty dentysta ustali indywidualny harmonogram leczenia. Każdy przypadek będzie wyleczony. Stomatolodzy w razie potrzeby konsultują się między sobą, w obrębie pozostałych specjalności. Gabinet stomatologiczny w Katowicach, w jakim oferowana jest kompleksowa pomoc z wielu dziedzin stomatologii chwali się dobrą opinią.

Dentyści przyjmują chorych w ramach: stomatologii zachowawczej, endodoncji, ortodoncji, protetyki, chirurgii stomatologicznej, profilaktyki, periodontologii oraz implantologii. Już podczas pierwszej rozmowy pacjenci są szczegółowo poinformowani o tym, w jaki sposób będzie toczyło się leczenie chirurgiczne oraz czego mogą się spodziewać. W przypadku zapytań mogą liczyć na odpowiedź stomatologów. Można w gabinecie liczyć na kontynuację leczenia po usunięciu zębów. Wówczas wszczepiane są implanty. Implantoprotetyka stomatologiczna realizowana w Rodzinnym Centrum Stomatologii Citistom. pozwala na osiągnięcie stałego rezultatu estetycznego a także znacząco ulepsza zaburzoną przez stratę zęba mechanikę narządu żucia.