O czym trzeba pamiętać, wykonując zabieg makijażu permanentnego brwi w London Esthetics

Makijaż permanentny brwi wykonany w London Esthetics przynosi świetny rezultat. Pacjentki wiedzą, że w ten sposób uzyskają doskonałą oprawę okolic oczu. Odpowiedni kształt brwi oka spowoduje, że spojrzenie stanie się świeższe i atrakcyjniejsze. To również może przełożyć się na piękny wygląd całej twarzy. Zadbają się o to, eksperci, którzy mają w tym duże doświadczenie.

Kształt brwi będzie współgrać z konturami twarzy wzorcowo. Makijaż permanentny brwi to gwarancja dla pacjentek, że zmniejszy się czas, jaki spędzą one rano podczas robienia makijażu. To też bardzo dobre wyjście dla kobiet, które systematycznie uczęszczają na klasyczną regulację brwi i hennę do gabinetu kosmetycznego, ponieważ jest to wygodniejsze.

Jeszcze do niedawna makijaż taki kojarzył się z odczuwaniem bólu, lecz jest to nieprawdziwa opinia. Nawet od jakiegoś czasu z tego zabiegu chętnie będą korzystały nie tylko panie, lecz i klienci. Osoby zainteresowane zabiegiem powinny zgłosić się do kliniki na konsultację. W tym miejscu ekspert zaznajomi się z wymaganiami pacjentki lub klienta a także dopasuje najlepszą metodę dla konkretnego rodzaju skóry.

Pierwsza wizyta potrwa około 2 godzin w trakcie jakich udzielone są informacje w temacie gojenia i opieki po zabiegu. Specjalista medycyny estetycznej narysuje kształt brwi a także ustali barwę, grubość i rodzaj pociągnięcia. Po takich uzgodnieniach makijaż będzie zrealizowany. Specjaliści przekażą również informację o tym, w jakim czasie klient albo klientka mają zgłosić się na poprawkę.