Specjalistyczna klinika działająca na terenie Warszawy

OpraMed to wyspecjalizowana placówka medyczna działająca w Warszawie. Lekarze wielu specjalności a także pozostały personel medyczny zapewniają pacjentom profesjonalną pomoc. Sporym walorem takiego miejsca jest to, że każdy z pacjentów traktowany jest indywidualnie oraz całościowo. Wszyscy lekarze pracujący przy transport medyczny warszawa pracują wspólnie, wykorzystując nowoczesne techniki leczenia, z wykonaną wcześniej zgłębioną diagnostyką.

Medycyna akademicka jest w tym miejscu połączona z metodami naturalnymi, dlatego można spodziewać się skutecznego leczenia. Diagnostyka oraz leczenie dotyczą tutaj schorzeń reumatycznych, odpornościowych oraz grzybiczych. Po zrobionej diagnozie wykonane są zespołowe konsultacje, co pozwala stworzyć wszechstronny plan leczenia. Każdorazowo paru specjalistów przeanalizuje dokumentację medyczną i historię medyczną danego pacjenta.

W klinice prosperuje też prywatne pogotowie medyczne, oferujące przewożenie chorych, którzy mają problem z tym, by samodzielnie dostać się do szpitala lub do innej placówki służby zdrowia. Ambulanse OpraMed spełnią wszystkie normy w temacie transportu medycznego chorych, jakie wystosowane zostały przez NFZ. O tym, że klinika jest w stanie odpowiedzieć na aktualne zapotrzebowanie pacjentów poświadcza również to, że działa w tym miejscu Punkt Szczepień. W miejscu takim można skorzystać z wielu świadczeń medycznych takich jak leczenie boreliozy, które wyprzedza zbadanie kleszcza. Ma ono na celu potwierdzać albo wyeliminować zakażenie boreliozą.

Żeby wynik był wiarygodny, należy materiał do badań przechować odpowiednio. Pacjenci będą informowani o tym, jak to zrobić. Wynik dostaje się szybko. W OpraMed przeprowadzane też są testy genetyczne. Diagnozują one nowotwory oraz predyspozycje do ich pojawienia się. Terminy na takie badania wyznaczane są szybko. Diagnoza obejmuje nowotwory: nerek, płuc, jelita grubego, pęcherza moczowego, przełyku, trzustki, żołądka, tarczycy, piersi, jamy nosowo – gardłowej, skóry, bądź gruczołu krokowego.