W jaki sposób poderwać dziewczynę?

Pośród przeróżnych sfiksowanych pomysłów przoduje w rankingach ten, który prezentuje sposób na podryw. Na czym polega owa koncepcja? Założenie jest takie: podryw dziewczyny zawsze wygląda tak samo – rozmawiamy, robimy odpowiednie wrażenie, ukazujemy się z najlepszej witryny i tak dalej. Jednakowoż norma określająca sposób na podryw ma na celu zwrócenie na nas uwagi. Szeroko znana jest reguła mówiąca o tym, iż pierwsze trzydzieści sekund jest nadrzędne w ocenie człowieka. Nie mamy okazji, żeby w tym czasie pokazać walory stworzonego przez nas charakteru, a jeżeli pierwsze wrażenie wypadnie kiepsko – możemy przenigdy nie mieć takiej szansy.

Sporo zależy również od tego, czy jest to innowacyjna osoba, czy pragnie się na przykład odzyskać byłą – w takim wypadku serdecznie zapraszamy na jak odzyskać kobietę. Tu właśnie pojawia się idea przeinaczania odbiorcą bodźców naocznych. Innymi słowy uruchamiamy sposób na podryw. Sposobów jest dużo: na hip-hopowca, człowieka posiadającego własną firmę, luzaka, na dyskretnego romantyka oraz tak dalej. Wszystko polega na robieniu wrażenia przynależności do wyznaczonej klasy społecznej, którą w stworzonym przez nas mniemaniu interesuje się obiekt stworzonego przez nas zainteresowania. Innymi słowy – idąc do klubu hiphopowego wdziewamy się w wypasione swobodne spodnie, drogie obuwie sportowe oraz markową, kolosalną bluzę z kapturem.

Oprócz tego dużo biżuterii oraz kilka gadżetów. Do kompletu szeroko rozstawione nogi, kilka ruchów podpatrzonych w amerykańskich teledyskach oraz parę zwrotów zasłyszanych w piosenkach. Tak przygotowani znajdujemy w klubie z czarną muzyką jakąś małolatkę, która nie zorientuje się w naszej klarownej sztuczności i mamy udany podryw na hip-hopowca. Podryw na biznesmena żąda mniej zachodu. Wystarczy jedynie pożyczyć kosztowny samochód, ubrać się w garnitur i usiąść przy barze z kawą (w końcu prowadzimy). Nietypowe zachowanie oraz wygląd na pewno wzbudzi zainteresowanie naszą przejrzystą postacią. Parę postawionych dziewczynom drinków na pewno zadziała na którąś. Nasza hojność z pewnością zostanie wynagrodzona udanym podrywem.