Zabieg botoksu realizowany w bezpiecznych warunkach

Zabieg botoksu wykonywany w bezpiecznych warunkach w Pure Aesthetic to jeden z innowacyjnych zabiegów z dyscypliny medycyny estetycznej. Postrzegany jest on jako zabieg anti – aging. Przed każdym Botoks Lublin odbywa się wywiad z lekarzem. Konsultacja ma za zadanie zakwalifikować do przeprowadzenia interwencji medycznej. Klientki są poinformowane o efektach, wskazaniach i przeciwwskazaniach. Można również oczekiwać na uzyskanie dalszej dokumentacji fotograficznej, przed i po zabiegach. To wskazuje, że klinika to miejsce profesjonalne. Znieczulenie dopasowane jest na indywidualnych zasadach i zastosowane są jedynie sprawdzone narzędzia.

Z tego powodu można oczekiwać jak najlepszych efektów. W dodatku pacjenci mogą liczyć też liczyć na opiekę pozabiegową. Dokładny zarys udostępnionych zabiegów zaprezentowany jest na stronie internetowej. To właśnie botoks jest jednym z najczęściej wybieranych zabiegów, zarówno przez kobiety, jak i przez panów.

Toksyna botulinowa pomoże wygładzać i spłaszczać zmarszczki mimiczne. Wstrzyknieta w odpowiedni mięsień blokuje przesyłanie impulsów między nerwami a mięśniami. Tego typu oddziaływanie trwa od czterech do 6 miesięcy. Po ostrzyknięciu mięsień rozluźni się i skóra nie marszczy się. W rezultacie twarz wygląda młodziej oraz w dalszym ciągu naturalnie. Zabieg można powtarzać co pół roku. Pacjenci zdecydowane są na niego, ponieważ przynosi szybkie efekty i nie jest dużą ingerencją w organizm.

Najczęstsze wskazania do jego wykonania to: zmarszczki mimiczne głównie w górnej części twarzy, okolica między brwiami a więc tak zwana lwia zmarszczka, kurze łapki wokół oczu, zmarszczki poprzeczne czoła, zmarszczki palacza w okolicy ust, zmarszczki i fałdy na brodzie i szyi, a także opadające kąciki ust. Z zastosowaniem toksyny botulinowej wykonane są także zabiegi korekcyjne: podnoszenie brwi, zmarszczki powiek dolnych, leczenie zgrzytania zębami, obniżanie oraz wydłużenie bródki, podniesienie czubka nosa, leczenie nadpotliwości oraz poprawa uśmiechu dziąsłowego.