Zabieg mezoterapii igłowej, realizowany w gabinecie Iwony Jamroży w Lublinie

Zabieg mezoterapii igłowej, wykonywany w klinice Iwony Jamroży w Lublinie zalicza się do zabiegów najczęściej wytypowanych przez pacjentki. Jest to bezpośrednie podanie małych dawek leków lub innych substancji aktywnych śródskórnie albo podskórnie w takie miejsca, jakie u konkretnej osoby powinny być poddawane zabiegowi. Wstrzykiwanie substancji do obszaru tkanki powoduje, że uwalnia się ona stopniowo. Jest to doskonałe wyjście w przypadku: przebarwień, łojotoku, wypadania włosów, cellulitu, bądź profilaktyki starzenia się skóry. Usunięte są niewielkie linie, cienie pod oczami, jak i polepsza się ogólna jędrność tkanki skórnej.

Opłaca się umawiać na spotkanie, w trakcie jakiej lekarz medycyny estetycznej wskaże, jakie są wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu.

Zabiegi mikrodermabrazji igłowej domagają się regularnych działań, a o tym, jak często będą wykonywane decyduje ekspertka. Po wykonaniu zabiegu pacjentki zostają poinformowane o rekomendacjach po zabiegu. Mogą też korzystać z innych zabiegów jak na przykład zabiegi odmładzające i cieszyć się pięknym wyglądem. Kompletna oferta udostępniona jest pod linkiem https://www.iwonajamrozy.com, gdzie można także przeglądać referencje gabinetu. Kiedy klientka decyduje się na pakiety, to może dostosować je indywidualnie do własnych oczekiwań. Pacjentki kliniki cenią to, że pakiety są w atrakcyjnych cenach.

Ceny opublikowane są na witrynie. Są one aktualizowane systematycznie, a wszystko można rezerwować wirtualnie. Wiele z propozycji jest także wykonywanych na konkretne pory roku. Z kliniką można kontaktować się telefonicznie lub internetowo. Właścicielką kliniki jest Iwona Jamroży, lekarz mająca wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej i dentystyki. Cyklicznie pogłębia ona kompetencje, biorąc udział w licznych kursach. W rezultacie w klinice pojawia się coraz więcej pacjentek, które ufają kompetencjom specjalistki.